liberty-direct-logo
[Głosów:15    Średnia:4.2/5]

Marka Liberty Ubezpieczenia jest od 1 października 2016 r. używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. w związku z przejęciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Grupa AXA jest jedną z największych i najpopularniejszych firm w dziedzinie ubezpieczeń na świecie – działa w 64 krajach. W 2015 została uznana za najszybciej rozwijającą się firmię ubezpieczeniową przez kapitułę konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń.

Ubezpieczenie OC Liberty

Warunki ochrony w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC  reguluje ustawa. Dlatego wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe są zobowiązane do likwidacji szkody na tych samych zasadach. Podczas poszukiwań najlepszej polisy warto więc zwrócić uwagę tylko na cenę oraz ewentualne produkty dodatkowe, dodawane gratis.

Polisa OC Liberty Ubezpieczenia dostępna jest z bezpłatnym Mini Assistance. Klient kupując jedynie OC może więc liczyć na dodatkowe usługi, takie jak naprawa i holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego. Płatność za polisę można rozłożyć na dwie raty. Jeśli jesteś młodym kierowcą, sprawdź, jak możesz obniżyć cenę swojego OC.

Ubezpiczenie AC Liberty

Autocasco Liberty Ubezpieczenia gwarantuje naprawę pojazdu w przypadku jego zniszczenia podczas kolizji lub wypadku lub w skutek działania osób trzecich. Polisa działa również przy szkodach powstałych podczas działania żywiołów (np. huragany, pożary) i na wypadek utraty pojazdu (kradzieży) lub jego wyposażenia. AC Liberty dostępne jest w pakiecie z OC i Mini Assistance.

Ubezpiczenie NNW Liberty

Ubezpieczenie gwarantuje ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów i obowiązuje zarówno na terenie Polski jak i Europy. Polisy Liberty NNW są dostępne w korzystnej cenie dla wszystkich, którzy decydują się na zakup dowolnego, dodatkowego produktu. Sami ustalamy sumę ubezpieczenia, nawet do 100 tys. zł. dla kierowcy oraz 20 tys. zł. dla każdego pasażera. Płatność może być rozłożona na dwie raty.

Ubezpieczenie Assistance Liberty

Do każdej zakupionej polisy OC towarzystwo dodaje tzw. Mini Assistance, czyli pomoc drogową w zakresie podstawowym. Możemy również skorzystać z oferty bardziej rozbudowanej: Assistance Premium, które gwarantuje pomoc serwisową, informacyjną i medyczną lub Assistance Opony zapewniające wymianę koła w przypadku przebicia lub uszkodzenia ogumienia w pojeździe.  

Jak wypowiedzieć umowę?

Wypowiedzenie umowy OC możliwe jest w kilku przypadkach. Są to:

– upływający termin obowiązującej polisy,

– zakup pojazdu i przejęcie ubezpieczenia od zbywcy,

– brak wypowiedzenia poprzedniej umowy i zawarcie nowej (podwójne ubezpieczenie).

Aby rozwiązać umowę Liberty należy ściśle trzymać się obowiązujących terminów, a także złożyć pismo z własnoręcznym podpisem u ubezpieczyciela.

Porównaj OC w 19 TU w 6 minut!!

Kalkulator OC Liberty Ubezpieczenia

Cenę polisy dla swojego pojazdu klienci mogą sprawdzić bezpośrednio na stronie internetowej Liberty. Formularz jest dość szczegółowy, dane wpisuje się w dwóch krokach.

Niestety, w ten sposób nie przekonamy się, czy ubezpieczenie Liberty jest dla nas atrakcyjne cenowo. Kalkulator wyświetla jedynie ceny polis Liberty, przez co potencjalny klient nie ma możliwości sprawdzenia ofert proponowanych przez inne firmy, porównania ich i wyboru najkorzystniejszej.

Dane kontaktowe

AXA Ubezpieczenia TuiR S.A.

Chłodna 51

00-867 Warszawa

Obsługa klienta

(+48) 22 589 95 21

Strona internetowa: www.lu.pl

Stefania Stuglik

13
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Tomasz KwiatkowskiKarolZanii7223lilaHans200 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Monia
Gość
Monia

Ceny mają po prostu super, są bardzo konkurencyjne. Jak ktoś szuka OC to polecam sprawdzić cenę. Wyjątkowo miła obsługa na infolinii. Tak trzymać!

Grażyna Smolińska
Gość
Grażyna Smolińska

Mam super dobre wrażenie po naprawie z Liberty i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Przyjechali, naprawili koło odjechali. Wszystko zajęło chyba 45 minut.

Łukasz Dzikoń
Gość
Łukasz Dzikoń

Jestem pozytywnie zaskoczony, że firma wypłacająca odszkodowanie powypadkowe z mojej winy zrobiła to tak sprawnie. I nie stwarzano żadnych problemów oraz nie przedłużano działań do miesiąca, tak jak czynią to niektóre firmy konkurencyjne. Dziękuję pracownikom za fachowość. Z czystym sumieniem polecam.

Justyna
Gość
Justyna

Zanim się ubezpieczyłam w Liberty przeczytałam dużo negatywnych i pozytywnych opinii, co trochę mnie wystraszyło. Postanowiłam jednak przekonać się na własnej skórze i nie żałuję. Mam OC i AC liberty od około roku i nie mam na co się skarżyć. Wszelkich formaliści z Liberty na samym początku było szybkie i łatwe. Jestem zadowolona.

Magda Szymankiewicz
Gość
Magda Szymankiewicz

Korzystam z AC w liberty. Poszło bardzo sprawnie. Bez problemów i naprawdę krótko trwała wypłata. Polecam

Rafał
Gość
Rafał

Ja jestem zadowolony, nawet bardzo. Od wielu lat jestem ubezpieczony w Liberty, nie bylo ani razu problemu z wypłatą żadnego ze świadczeń. Polecam

Bojke22
Gość
Bojke22

Witam likwidacja mojej szkody trwa już 63 dni, a dokładnie 4 dni temu mi przysłali niby jakaś decyzje, że szkoda jest w trakcie ponownej weryfikacji, brak slow jutro będę dzwonił do rzecznika praw ubezpieczonych oraz oddaje sprawę do mojego adwokata, Brak słów!!!

Kajka
Gość
Kajka

Ponad rok temu miałam wypadek, samochód wjechał mi w tył auta popychając mnie na auto przede mną. Auto rozwalone z dwóch stron, ja sama doznałam skręcenia i naderwania odcinka szyjnego. Zgłosiłam szkodę, zebrałam wszystkie papiery ze szpitala, z rehabilitacji, miesiąc w kołnierzu, drętwienie rąk, nóg, kręgosłupa, zawroty głowy..Całą dokumentację wysłałam i trzy razy mi odmówili!
Skandal mam wszystkie dokumenty a nic nie dostałam!!! Żałuje, że im w ogóle płaciłam.

Hans200
Gość
Hans200

ze swojej strony polecam, u mnie wszystko poszło dobrze przy zgłaszaniu szkody. Polecam

lila
Gość
lila

Z Liberty w 2015 roku zawarłam ubezpieczenie domu. Zawsze się zastanawiałem czytając negatywne komentarze jak naprawdę jest z wypłatą odszkodowania bo na moje szczęście nie miałem żadnych stłuczki. Moje wątpliwości rozwiązała awaria ogrzewania tuż przed końcem roku. Liberty zwróciło mi już po 6 dniach pieniążki za naprawę. Pozdrawiam i zostaję z wami na dłużej.

Zanii7223
Gość
Zanii7223

Liberty Direct są super ! nie zmienię ich na innego ubezpieczyciela.

Karol
Gość
Karol

Najwięksi krętacze na rynku, najgorzej mieć u nich ubezpieczenie samochodowe. Szczerze od serca NIE POLECAM. Jest z 10 lepszych towarzystw.

Tomasz Kwiatkowski
Gość
Tomasz Kwiatkowski

Liberty Direct była fajną firmą ubezpieczeniową teraz to przejęła ją o nie najlepszej opinii axa.

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00