liberty-direct-logo
[Głosów:14    Średnia:4.2/5]

Marka Liberty Ubezpieczenia jest od 1 października 2016 r. używana przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. w związku z przejęciem portfela ubezpieczeń Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce. Grupa AXA jest jedną z największych i najpopularniejszych firm w dziedzinie ubezpieczeń na świecie – działa w 64 krajach. W 2015 została uznana za najszybciej rozwijającą się firmię ubezpieczeniową przez kapitułę konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń.

Ubezpieczenie OC Liberty

Warunki ochrony w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC  reguluje ustawa. Dlatego wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe są zobowiązane do likwidacji szkody na tych samych zasadach. Podczas poszukiwań najlepszej polisy warto więc zwrócić uwagę tylko na cenę oraz ewentualne produkty dodatkowe, dodawane gratis.

Polisa OC Liberty Ubezpieczenia dostępna jest z bezpłatnym Mini Assistance. Klient kupując jedynie OC może więc liczyć na dodatkowe usługi, takie jak naprawa i holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego. Płatność za polisę można rozłożyć na dwie raty. Jeśli jesteś młodym kierowcą, sprawdź, jak możesz obniżyć cenę swojego OC.

Ubezpiczenie AC Liberty

Autocasco Liberty Ubezpieczenia gwarantuje naprawę pojazdu w przypadku jego zniszczenia podczas kolizji lub wypadku lub w skutek działania osób trzecich. Polisa działa również przy szkodach powstałych podczas działania żywiołów (np. huragany, pożary) i na wypadek utraty pojazdu (kradzieży) lub jego wyposażenia. AC Liberty dostępne jest w pakiecie z OC i Mini Assistance.

Ubezpiczenie NNW Liberty

Ubezpieczenie gwarantuje ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów i obowiązuje zarówno na terenie Polski jak i Europy. Polisy Liberty NNW są dostępne w korzystnej cenie dla wszystkich, którzy decydują się na zakup dowolnego, dodatkowego produktu. Sami ustalamy sumę ubezpieczenia, nawet do 100 tys. zł. dla kierowcy oraz 20 tys. zł. dla każdego pasażera. Płatność może być rozłożona na dwie raty.

Ubezpieczenie Assistance Liberty

Do każdej zakupionej polisy OC towarzystwo dodaje tzw. Mini Assistance, czyli pomoc drogową w zakresie podstawowym. Możemy również skorzystać z oferty bardziej rozbudowanej: Assistance Premium, które gwarantuje pomoc serwisową, informacyjną i medyczną lub Assistance Opony zapewniające wymianę koła w przypadku przebicia lub uszkodzenia ogumienia w pojeździe.  

Jak wypowiedzieć umowę?

Wypowiedzenie umowy OC możliwe jest w kilku przypadkach. Są to:

– upływający termin obowiązującej polisy,

– zakup pojazdu i przejęcie ubezpieczenia od zbywcy,

– brak wypowiedzenia poprzedniej umowy i zawarcie nowej (podwójne ubezpieczenie).

Aby rozwiązać umowę Liberty należy ściśle trzymać się obowiązujących terminów, a także złożyć pismo z własnoręcznym podpisem u ubezpieczyciela.

Porównaj OC w 19 TU w 6 minut!!

Kalkulator OC Liberty Ubezpieczenia

Cenę polisy dla swojego pojazdu klienci mogą sprawdzić bezpośrednio na stronie internetowej Liberty. Formularz jest dość szczegółowy, dane wpisuje się w dwóch krokach.

Niestety, w ten sposób nie przekonamy się, czy ubezpieczenie Liberty jest dla nas atrakcyjne cenowo. Kalkulator wyświetla jedynie ceny polis Liberty, przez co potencjalny klient nie ma możliwości sprawdzenia ofert proponowanych przez inne firmy, porównania ich i wyboru najkorzystniejszej.

Dane kontaktowe

AXA Ubezpieczenia TuiR S.A.

Chłodna 51

00-867 Warszawa

Obsługa klienta

(+48) 22 589 95 21

Strona internetowa: www.lu.pl

Stefania Stuglik

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00