proama-logo
[Głosów:12    Średnia:4.4/5]

Proama jest jedną z marek Grupy Generali, działającej w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W Polsce marka znana jest od 2011 roku, a w roku 2016 została przekształcona w Oddział Generali T.U. S.A., dzięki czemu podlega bezpośrednio pod nadzór KNF. Dziennik Ubezpieczeniowy uznał Towarzystwo Proama za najszybciej rozwijającą się firmę ubezpieczeniową w Polsce. Firma jest wysoko ceniona przez konsumentów, o czym świadczyć może fakt, że została odznaczona „Gwiazdą Jakości Obsługi 2014″ w VII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi. Od lat przyciąga klientów nowatorskimi rozwiązaniami, jak choćby wprowadzenie zniżki bonus-malus w wysokości 70 proc. dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców

Ubezpieczenie OC w Towarzystwie Proama

W ramach OC zakupionego w firmie Proama, klienci mogą liczyć nie tylko na standardowe świadczenia z niego wynikające, ale także szereg usług dodatkowych, które uzależnione są od historii i profilu właściciela pojazdu. Firma oferuje aż do 70 proc. zniżki dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Wprowadziła usługę Osobisty Doradca, dzięki której klient zawsze rozmawia z tą samą osobą, czuwającą nad jego sprawami. Dodatkowo przy zakupie OC oferowana jest Zielona Karta, wysyłana pocztą na życzenie klienta. Klienci mogą także liczyć na Assistance Wypadkowy, działający przez całą dobę.

Ubezpieczenie AC w Towarzystwie Proama

Proama ten rodzaj ubezpieczenia oferuje w pakietach, a każdy z nich zawiera również obowiązkowe OC. Klienci mają do wyboru dwa warianty Autocasco – Casco Aso oraz Casco Komfortowy. Pierwszy z nich dotyczy samochodów do 7 lat, drugi do lat 12. Oba pakiety zapewniają ubezpieczenie od kradzieży oraz wszelkich ryzyk. Casco Aso umożliwia likwidację szkody w Autoryzowanym Serwisie Obsługi oraz z uwzględnieniem kosztów nowych materiałów i części zamiennych, sygnowanych logo producenta samochodu). W Casco Komfortowym likwidacja szkody może zostać dokonana w warsztacie, bez uwzględnienia amortyzacji części oraz z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych.

Ubezpieczenie NNW w Towarzystwie Proama

Kupujący ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków mogą liczyć na ochronę zarówno osoby kierującej, jak i pasażerów. Ubezpieczenie dotyczy zdarzeń w związku z użytkowaniem samochodu (nie tylko podczas jazdy). Suma ubezpieczenia w ramach NNW dotyczy trwałego uszczerbku na zdrowiu oraz śmierci w następstwie nieszczęśliwych wypadków. Zakres terytorialny polisy to cała Polska oraz większość krajów europejskich.

Ubezpieczenie Assistance w Towarzystwie Proama

Proama oferuje swoim klientom ubezpieczenie Assistance w dwóch możliwych wariantach – Super Assistance i Midi Assistance. Pakiet Super Assistance zawiera bardzo szeroki zakres świadczeń, dzięki czemu kierowca i jego pasażerowie mogą liczyć na pomoc w niemal każdej sytuacji. Polisa obowiązuje niezależnie od odległości między miejscem zdarzenia, a miejscem zamieszkania ubezpieczonego. Polisa działa w Polsce i w większości państw w Europie. Midi Assistance również zapewnia szereg usług pomocowych w związku z nieoczekiwanymi zdarzeniami, jednak jest on nieco uboższy i obowiązuje jedynie na terenie Polski.  

Jak wypowiedzieć umowę?

Klienci, którzy zakupili polisę za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie, mają prawo do wypowiedzenia umowy w terminie do 30 dni od jej zawarcia. Jeśli ważność polisy dobiega końca, można ją także wypowiedzieć nie później niż jeden dzień przed jej zakończeniem. Na stronie internetowej ubezpieczyciela dostępny jest wzór wniosku o wypowiedzenie umowy. Należy go wydrukować, wypełnić, własnoręcznie podpisać i przesłać do siedziby towarzystwa.

Porównaj OC w 19 TU w 6 minut!!

Kalkulator OC Proama

Kalkulator dostępny na stronie internetowej ubezpieczyciela jest klarowny i przejrzysty. Zwiera wszystkie niezbędne informacje, które potrzebne są towarzystwu do wyliczenia składki. To, co może budzić niechęć użytkowników, którzy chcą jedynie wstępnie zorientować się w cenach ubezpieczeń komunikacyjnych, to konieczność podania nie tylko imienia i nazwiska, ale nawet numeru PESEL.

Dane kontaktowe

strona internetowa: www.proama.pl

ul. Szeligowskiego 6

20-883 Lublin

fax. 815 815 810

Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00)

815 815 815

Stefania Stuglik

12
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
atifZmirroooo73Bojke44Zanii64krzysiuD66 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Żaneta
Gość
Żaneta

Uczciwa ubezpieczalnia, nie mam z nimi żadnego problemu. Współpracuje z Proama od wielu lat. Zaproponowano mi bardzo uczciwą ofertę z której jestem zadowolona. Place nie za dużo a pakiet jest bardzo atrakcyjny. Nie mam zamiaru zmieniać.

Kacper
Gość
Kacper

Z całego serca polecam ubezpieczenie w Tej firmie. Zamówiłem rozmowę w internecie, zadzwoniła konsultantka, wyliczyła szybko atrakcyjną składkę i jestem zadowolony. Gorąco polecam.

Miłosz
Gość
Miłosz

Witam. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Szybko, rzeczowo i miło udzielili mi wszystkich wyjaśnień.

Daniel
Gość
Daniel

Ocena w skali 1-5. Mocna 5 !! Oferta godna polecenia. pozdrawiam Daniel

Karolina
Gość
Karolina

Naprawdę polecam jestem dumna, że mam takiego osobistego Doradcę. 🙂 Kupiłam tam OC taniej o prawie 130 zł niż w zeszłym roku w innej firmie, gdzie do tej pory byłam ubezpieczona. Dodam, że można z nimi negocjować i załatwiają wszystko błyskawicznie. Jestem mile zaskoczona całym podejściem do Klienta.

Paweł
Gość
Paweł

Polecam Proame!

diablica09
Gość
diablica09

przez około 4 lata korzystałam z ubezpieczenia u nich, ale niedawno przydarzyła mi się stluczka i potraktowali mnie nie poważnie, naliczając wysokie składki. Teraz przekonałam się jak to się nie opłaca.

krzysiuD66
Gość
krzysiuD66

Bardzo jestem zadowolona z ubezpieczenia OC i AC w Proamie. Likwidacja szkody trwała tylko 5 dni. Koszty pokryły w całości uszkodzenia. Kontakt z doradcą telefoniczny czy mailowy jest doskonały. Polecam z całym zaufaniem Proamę.

Zanii64
Gość
Zanii64

Chciałam uprzedzić wszystkich!!! To zwykła banda naciągaczy. Uważajcie co jest ustalane podczas zawierania umowy w trakcie rozmowy z konsultantem Proamy. Najgorsze jest to, że pojedyncze słowa traktują jak zawarcie umowy na OC a później musisz płacić za coś czego nie zamawiałeś.

Bojke44
Gość
Bojke44

ze swojej strony to odradzam. Posiadam pełne ubezpieczenie OC AC superasistance w Proama. Kiedy potrzebowałem pomocy i na zgłoszona szkodzę z AC , obejrzaną przez człowieka z Proamy to dostałem odmowę, choć na odpowiedź czekam ponad 7 tygodni.

mirroooo73
Gość
mirroooo73

ja do Proamy nie mam nic. Super się z nimi współpracuje 🙂

atifZ
Gość
atifZ

Nie wypłacili mi odszkodowania z polisy OC sprawcy kolizji (12 tyś.zł.)Stwierdzili że takie uszkodzenia nie mogły powstać w wyniku zderzenia tych dwóch aut. Policjanci którzy byli na miejscu kolizji nie są dla nich żadnymi świadkami,gdyż nie widzieli czy samochody były całe jeszcze przed kolizją. Potraktowano mnie jak oszusta i bandytę,który chce wyłudzić odszkodowanie. Mam ośmiu świadków kolizji.. Wszystko mówi samo za siebie.

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00