biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Dla Agenta

Zbiór artykułów dot pracy agenta ubezpieczeniowego, czyli wszystko co musisz wiedzieć w pigułce.

3 sierpnia 2023

OC Online vs Agent ubezpieczeniowy

Polisa OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem każdego samochodu. Zawierana jest z reguły na cały rok i zapewnia wypłatę odszkodowania osobom pokrzywdzonym w zdarzeniu drogowym. Takie ubezpieczenie musi wykupić każdy właściciel pojazdu. Może jednak zdecydować, czy ubezpieczyć się u agenta, czy Internet? Sprawdź, które rozwiązanie ma więcej zalet.

druki polis oc

31 stycznia 2021

Jak zostać agentem ubezpieczeniowym? Poradnik.

Agentem ubezpieczeniowym może zostać osoba, która posiada co najmniej średnie wykształcenie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz nie była karana. Konieczne będzie przejść odpowiednich szkoleń, zdanie egzaminu przeprowadzanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe oraz otrzymanie licencji uprawniającej do wykonywania czynności agencyjnych.

przygotowanie dokumentów przez agenta ubezpieczeniowego

4 maja 2016

Program dla agenta ubezpieczeniowego. Jaki wybrać?

Praca agenta tylko na pozór wydaje się łatwa i prosta. Dlatego każde narzędzie, które mogłoby pomóc w lepszym pełnieniu jego obowiązków, będzie z pewnością dużym udogodnieniem. Oto InAgent – system, który nie tylko ułatwia pracę agenta, ale także powiększa grono jego klientów. Czytaj także nasz inny poradnik: Jak zostać agentem ubezpieczeniowym? Dlaczego InAgent? InAgent to […]

7 kwietnia 2016

Multiagencja czy biuro agenta?

Chcesz kupić polisę ubezpieczeniową? Być może zastanawiasz się, czy odwiedzić w tym celu agencję, czy też multiagencję. A może nawet nie zdajesz sobie sprawy, że istnieje spora różnica w ofercie tych biur? Podobnie jak ich odpowiedzialność za sprzedaną polisę…

23 lutego 2016

Praca agenta ubezpieczeniowego – prawdziwe oblicze

„Klient nasz Pan, bo to klient decyduje o naszym być albo nie być” – tak mówi większość agentów ubezpieczeniowych. I słusznie! Ten kto myśli inaczej, bardzo szybko odpada z branży. Ale czy praca agenta polega tylko na zaspokajaniu potrzeb potencjalnych kandydatów do ubezpieczenia?

Samochód na kredyt

24 października 2015

Praca w ubezpieczeniach. Jak wygląda?

Praca w ubezpieczeniach nie jest tak łatwa jak może się to wydawać. Jeśli jednak lubi się spotkania z innymi ludzi i akceptuje się niekiedy nienormowany czas pracy, to jest to zawód dający wiele satysfakcji.

jak wygląda praca w ubezpieczeniach?
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.