Program dla agenta ubezpieczeniowego. Jaki wybrać?

Praca agenta tylko na pozór wydaje się łatwa i prosta. Dlatego każde narzędzie, które mogłoby pomóc w lepszym pełnieniu jego obowiązków, będzie z pewnością dużym udogodnieniem. Oto InAgent – system, który nie tylko ułatwia pracę agenta, ale także powiększa grono jego klientów.

Czytaj także nasz inny poradnik: Jak zostać agentem ubezpieczeniowym?

Dlaczego InAgent?

InAgent to system skierowany do agentów ubezpieczeniowych, który pomaga w poszerzeniu ich oferty. Daje on możliwość równoczesnego przeliczania cen polis i ich porównania w wielu różnych towarzystwach. Pozwala to na oferowanie klientom nie tylko znacznie tańszych, ale także lepiej dopasowanych do ich potrzeb polis. Posiada on także wiele dodatkowych udogodnień.

Co wyróżnia system InAgent?

InAgent może przypominać systemy na jakich pracują agenci ubezpieczeniowi, jednak daje on im znacznie więcej możliwości. Przede wszystkim porównuje ze sobą wiele ofert ubezpieczeń komunikacyjnych naraz, przy użyciu tylko jednego formularza. Ich ilość jest uzależniona od liczby towarzystw, których oferty chce się zaprezentować klientowi. Wyniki kalkulacji składek otrzymujemy niemal od razu, dodatkowo odpowiednio posortowane. Dzięki InAgent nie trzeba również za każdym razem wpisywać danych agenta, ponieważ raz zapisane w systemie, zostają zapamiętane.

Dane klientów czekają „bezpiecznie” w systemie

Program dla agenta ubezpieczeniowego InAgent.pl został tak skonstruowany, aby przechowywał wpisane do kalkulatora dane klientów na komputerze użytkownika. Dzięki temu dużo prostsze staje się kolejne przeliczenie ofert, bez konieczności ponownego uzupełniania wszystkich informacji. Wystarczy po prostu odszukać odpowiednią pozycję w systemie i sprawdzić oferty na ubezpieczenie samochodu. InAgent współpracuje z systemami towarzystw, dlatego też po wprowadzeniu i zapisaniu danych agenta będzie on mógł przydzielać swoje zniżki na polisy.

Współpraca z InAgent

Rozpoczęcie współpracy z systemem InAgent jest bardzo proste, a ze skonfigurowaniem dostępu poradzi sobie każdy. Podstawowym wymaganiem będzie posiadanie przeglądarki internetowej Chrome. Pierwszym krokiem jest przesłanie wiadomości e-mail na adres info@inagent.pl z prośbą o utworzenie konta. W wiadomości zwrotnej otrzymamy link do strony startowej systemu wraz z loginem i hasłem. Po zalogowaniu należy wpisać posiadane kody agenckie. Po tej czynności można już wykonywać przeliczenia ofert dla swoich klientów.

Stefania Stuglik
[Głosów: 8 Średnia: 3.8]