biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Poradnik OC AC

Poznaj najciekawsze poradniki z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC.

30 czerwca 2024

Inny adres w dowodzie rejestracyjnym i OC

Zarówno w dowodzie rejestracyjnym, jak i umowie OC podaje się adres właściciela pojazdu. Jednak w tym zakresie w dokumentach może pojawić się rozbieżność. Co zrobić, gdy widnieje inny adres w dowodzie rejestracyjnym i OC?

Inny adres w dowodzie rejestracyjnym i OC

28 czerwca 2024

Ile kosztuje ładowanie samochodu elektrycznego? Koszty ładowania samochodu elektrycznego

Reklamując samochody elektryczne, producenci podkreślają nie tylko ich mniej negatywny wpływ na środowisko, ale również niskie koszty eksploatacji. Ile kosztuje ładowanie samochodu elektrycznego? Poznaj konkretne kwoty – sprawdź, czy koszt ładowania auta elektrycznego rzeczywiście jest atrakcyjny.

Ładowanie auta elektrycznego

25 czerwca 2024

Dorabianie kluczyka do samochodu

Kupując samochód, kierowca otrzymuje komplet kluczyków. Gdy kluczyk gdzieś się zapodzieje lub zostanie zniszczony, rozwiązaniem nie jest jedynie demontaż stacyjki – klucz można dorobić. Chociaż dorabianie kluczyka do samochodu jest popularną usługą, to dodatkowe formalności czekają na kierowców, którzy korzystają z ubezpieczeń dobrowolnych. Poznaj szczegóły.

Dorabianie kluczyka do samochodu

20 czerwca 2024

Czy AC przechodzi na nowego właściciela? Co z AC po sprzedaży auta?

Sprzedaż samochodu wiąże się z przekazaniem nabywcy nie tylko kluczyków, ale również potwierdzenia zakupu polisy OC. A co z ubezpieczeniem AC? Czy AC przechodzi na nowego właściciela pojazdu? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Czy AC przechodzi na nowego właściciela?

14 czerwca 2024

Rejestracja samochodu w innym mieście niż zameldowanie. Czy można zarejestrować samochód w innym mieście?

Studia, praca czy sprawy osobiste – to główne przyczyny, dla których adres zamieszkania właściciela samochodu nie pokrywa się z adresem zameldowania. Ta sytuacja dotyczy również Ciebie? Rejestracja samochodu w innym mieście niż zameldowanie jest możliwa – dowiedz się, jak to zrobić.

Rejestracja samochodu w innym mieście niż zameldowanie

14 czerwca 2024

Ubezpieczenie motocykla 125 cm3 – jakie wybrać i ile kosztuje?

Ubezpieczenie motocykla o pojemności 125 cm3, tak jak każdego innego zarejestrowanego pojazdu  mechanicznego w Polsce, jest obowiązkowe. Sprawdzimy, co grozi motocyklistom za brak tej polisy oraz ile kosztuje OC motocykla 125 w 2024 r.

OC motocykla 125 cm3

31 maja 2024

Ile kosztuje przegląd samochodu na gaz w 2024 r.?

Właściciele samochodów z instalacją gazową mogą cieszyć się z niskich cen paliwa w porównaniu do oleju napędowego czy benzyny. Jednak powinni liczyć z tym, że przegląd techniczny auta z gazem będzie wyższy niż samochodu bez instalacji gazowej.

przegląd auta na gaz

31 maja 2024

Akcyza za samochód – ile wynosi w 2024 i kiedy trzeba ją zapłacić?

Akcyza to podatek, który musi zapłacić każda osoba sprowadzająca samochód z zagranicy. Dowiedz się, ile wynosi stawka akcyzy w 2024 roku oraz jak i kiedy należy uiścić opłatę, by uniknąć ewentualnych problemów.

Podatek akcyzowy na auto

31 maja 2024

Zniżki OC dla emerytów – OC dla seniora

Jesteś doświadczonym kierowcą, który po przejściu na emeryturę chce oszczędzać, aby mieć więcej pieniędzy na przyjemności? Zniżki dla emerytów oferują również firmy ubezpieczeniowe. Sprawdź, jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu posiadanego samochodu.

Senior za kierownicą samochodu

31 maja 2024

Assistance za granicą – co warto wiedzieć przed podróżą?

Assistance za granicą to ubezpieczenie szczególnie popularne wśród kierowców planujących wyjazd za granicę samochodem. Polisa może zapewniać pomoc po wystąpieniu różnych zdarzeń – awarii, kolizji i wypadku. Dowiedz się, jak wybrać ubezpieczenie assistance, aby w podróży czuć się bezpiecznie.

Assistance za granicą
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.