Zniżki za bezszkodową jazdę mają spory wpływ na cenę polisy. Warto więc wiedzieć, czy oraz ile ich posiadamy. Poniżej wyjaśniamy, jak zbierać i sprawdzić zniżki w OC, a także w jaki sposób obniżyć składkę obowiązkowego ubezpieczenia.
Wprowadzenie nowego wzoru prawa jazdy wywołało spore zamieszanie, ale spokojnie – do rewolucji w wydawaniu tych dokumentów nie doszło. Kto jednak musi wymienić stare prawo jazdy? Gdzie to zrobić? I jaki jest koszt? Wszystkiego dowiesz się poniżej.
Numer VIN może nas zachęcić do zakupu pojazdu, ale też przestrzec przed nieuczciwym sprzedawcą – te 17 znaków sporo mówi o każdym samochodzie. Wyjaśniamy co to jest VIN, gdzie go znaleźć i co dzięki niemu możemy się dowiedzieć.
Zakup autocasco daje poczucie bezpieczeństwa. Ale tylko odpowiednio wybrane sprawi, że w sytuacji wypadku lub kolizji nie będą czekały nas niemiłe niespodzianki. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu AC i jak wygląda naprawa pojazdu z autocasco? Już wyjaśniamy!
Nie da się jednoznacznie stwierdzić, które towarzystwo oferuje najtańsze polisy OC, ponieważ jest to zależne od wielu czynników. Wpływ na koszt obowiązkowego ubezpieczenia mają dane kierowcy i ubezpieczanego pojazdu, a ceny mogą różnić się o setki, a nawet tysiące złotych.
Uszkodzenie pojazdu na parkingu z pewnością nie jest przyjemnym zdarzeniem, jednak występuje bardzo często. Jakie działania musi podjąć sprawca, aby uniknąć przykrych konsekwencji oraz jakie prawa ma poszkodowany? Z jakich polis można naprawić pojazd uszkodzony na parkingu?
Co to jest OC… a także kto je musi kupić, ile kosztuje, co grozi za jego brak i kiedy towarzystwo ubezpieczeniowego może odmówić jego wypłacenia. W tym artykule znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć o obowiązkowym ubezpieczeniu komunikacyjnym.
Cena OC i AC zależy od wielu czynników. Jedne pozwalają zaoszczędzić kierowcy nawet powyżej tysiąca złotych, inne warte są np. kilkanaście złotych. Ile dziś kosztuje OC oraz AC samochodu i co wpływa na cenę ubezpieczenia?

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00