Korzystanie z porównywarki rankomat.pl to sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. W narzędziu wyszukasz najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń auta, mieszkania i domu, podróży oraz polis na życie, produktów finansowych i telekomunikacyjnych. Wybrane przez siebie produkty kupisz bez wychodzenia z domu, w 100% przez internet.
Człowiek nabiera odpowiedzialności, gdy założy rodzinę – ta stara prawda odzwierciedlenie może mieć również w cenie obowiązkowej polisy OC. Sprawdziliśmy, czy i o ile mniej płacą osoby posiadające dzieci, a jak głęboko do kieszeni muszą sięgnąć panny i kawalerowie.
Wokół tych pojazdów narosły już legendy, a jedna z nich dotyczy ubezpieczania. Hybrydy i samochody elektryczne nie są jednak pojazdami z kosmosu, a zakup polisy nie wiąże się z nadludzkim wysiłkiem. Co więcej – może okazać się tańszy niż się wydaje.
„Jeśli chcesz mieć spokojną głowę, wykup ochronę zniżek” – przekonują nas towarzystwa ubezpieczeniowe. Sprawa jest jednak bardziej złożona i posiada kilka haczyków. Jakich? Już wyjaśniamy.
Niskie ceny gazu działają na wyobraźnię, ale czy powinny skusić nas do zainstalowania lub zakupu pojazdu z LPG? W końcu instalacja gazowa w samochodzie to nie tylko oszczędności, ale też droższe ubezpieczenie OC i AC oraz inne dodatkowe koszty. 

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00