Cena OC zależy od wielu czynników, a jednym z nich jest marka pojazdu. Sprawdziliśmy, za jakie marki płacimy najtańsze OC, a które biją rekordy pod względem najwyższej składki.
Podarowanie samochodu osobie spokrewnionej to najczęstszy sposób na uniknięcie kosztów, związanych ze zmianą właściciela pojazdu. Aby jednak nie płacić podatku, należy spełnić pewne wymagania i dotrzymać określonych terminów. Podpowiadamy, jak podarować samochód członkowi rodziny, by uniknąć niepotrzebnych kosztów.
Brak paliwa, rozładowany akumulator, drobna awaria – w takich i wielu innych nieprzewidzianych sytuacjach na drodze może przydać się ubezpieczenie assistance. Jeśli właśnie wybierasz się na urlop i nie posiadasz jeszcze odpowiedniej polisy, nic straconego – bez problemu kupisz ASS krótkoterminowe.
Zarejestrowanie pojazdu w Polsce nie jest bardzo skomplikowane, ale lista formalności do najkrótszych nie należy. A wydłuża się jeszcze bardziej, gdy kupujemy auto sprowadzone z zagranicy. Przez całą procedurę poprowadzimy Was krok po kroku.

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00