biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Poradnik OC AC

Poznaj najciekawsze poradniki z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC.

14 czerwca 2021

Jak nie stracić zniżek na ubezpieczeniu AC?

Niestety, stało się. Spowodowaliśmy wypadek i zaczyna się liczenie strat. Te po stronie poszkodowanego pokryje nasza polisa OC, z kolei za nasze musimy zapłacić z własnej kiszeni. No chyba, że mamy ubezpieczenie AC i nie boimy się utraty zniżek. Choć i od tego można się zabezpieczyć.

Pieniądze przeznaczone na ubezpieczenie AC

9 czerwca 2021

Jak sprawdzić ważność ubezpieczeni OC samochodu online?

Kierowca który spowodował kolizję twierdzi, że nie posiada przy sobie dokumentu potwierdzającego zakup OC? Sprawdzenie online, czy jego pojazd jest objęty obowiązkowym ubezpieczeniem OC, zajmie Ci góra kilka minut. Wyjaśniamy jak i gdzie uzyskasz niezbędne informacje o ważności OC auta.

kobieta sprawdza ważność OC

7 czerwca 2021

OC na miesiąc – krótkoterminowe ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie OC pojazdu to nie tylko umowa, która jest zawierana na rok. Są też polisy odpowiedzialności cywilnej, które możesz wykupić krótkoterminowo tylko na miesiąc. Jednak tylko w określonych sytuacjach. Czym jest ubezpieczenie krótkoterminowe? Krótkoterminowe OC to taki rodzaj ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, który zawierany jest na okres nie krótszy niż 30 dni i nie dłuższy niż […]

ubezpieczenie krótkoterminowe oc na samochód zabytkowy

4 czerwca 2021

Kupno samochodu bez ważnego OC i przeglądu – czy to bezpieczne?

Zgubiło się, zapomniałem, nie potrzebowałem – możesz usłyszeć dziesiątki wymówek, gdy okaże się, że sprzedawany samochód nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia OC. Nie musisz się tym jednak przejmować, bo chęć nabycia pojazdu bez OC absolutnie nie przekreśla możliwości jego zakupu.

Kobieta kupuje OC na nowy samochód

2 czerwca 2021

Jak napisać oświadczenie sprawcy kolizji drogowej? Wzór pdf do pobrania

Jeśli dojdzie do kolizji samochodowej, to nie zawsze trzeba wzywać policję i narażać się na stratę czasu oraz pieniędzy na mandat. Jeśli w zdarzeniu nie ucierpieli ludzie, wówczas sprawę można załatwić oświadczeniem sprawcy kolizji. Poniżej dowiecie się, jak prawidłowo napisać takie oświadczenie.

Kierowcy szacują szkodę po kolizji drogowej
scrolldown
530 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

70%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200

Agentów w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.