biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC You Can Drive

Marka You Can Drive jest częścią Ergo Hestia i skierowana jest do młodych kierowców, którzy nie ukończyli 30 lat. Co istotne – osoba starsza niż 30-letnia nie ubezpieczy samochodu w You Can Drive, nawet jeśli będzie chciała. Jeszcze niedawno w portfolio You Can Drive były wyłącznie ubezpieczania komunikacyjne, ale firma niedawno poszerzyła je o polisy turystyczne.

Kierowcy, którzy wykupią ubezpieczenie w You Can Drive i polecą je innym, zbierają punkty, które można wydać na zakupy w specjalnym sklepie z biletami do kina, doładowaniami do telefonów – krótko mówiąc, ze wszystkim, co interesuje młodych ludzi.

Jako że młodzi kierowcy są oszczędni, to zanim kupią polisę w You Can Drive, sprawdzają jej cenę za pomocą kalkulatora. Jest to rozsądne, choć nie miarodajne, ponieważ kalkulator OC na stronie You Can Drive uwzględnia tylko cenę polisy towarzystwa, nie ma możliwości porównania wysokości składki z innymi ubezpieczycielami.

Pakiet ubezpieczeń OC/AC w You Can Drive

Jako że You Can Drive – podobnie jak mtu24 – jest spółką-córką Ergo Hestia to kalkulatory obu towarzystw są niemal identyczne. Widzimy do wyboru trzy opcje: sama polisa OC, pakiet OC+AC Kradzież albo OC+AC Mini.

kalkulator OC you can drive

Pakiet z polisą Autocasco Kradzież gwarantuje wypłatę odszkodowania, kiedy ktoś ukradnie samochód. Pakiet z AC Mini obejmuje szkody poniesione w wypadku, parkingowe, wynikłe ze zderzenia ze zwierzętami albo dużymi przedmiotami. Polisa AC zadziała, jeżeli wartość szkody przekroczy 500 zł.

Do pakietów można dobrać np. NNW Kierowcy i Pasażerów (za 44 zł, suma ubezpieczenia – 10 000), Assistance po wypadku (holowanie z limitem 100 km za 15 zł). Płatność za polisę można rozłożyć na 2, 4 albo 12 rat. Warto zwrócić uwagę, że im więcej rat, tym finalnie składka będzie wyższa.

Jak działa kalkulator OC i AC w You Can Drive?

Na początku formularza należy wskazać rodzaj samochodu: osobowy, dostawczy albo terenowy. Poniżej trzeba będzie podać markę, model, pojemność silnika, liczbę drzwi. W części przeznaczonej dla właściciela konieczne jest wpisanie daty urodzenia, roku uzyskania prawa jazdy i kody pocztowego adres zamieszkania.

Po zaakceptowaniu zgód kalkulator na podstawie wpisanych parametrów wyliczy składkę i wyświetli cenę polisy na ekranie. Do polisy można dobrać rozszerzenia, które będą się wyświetlały w propozycjach w dolnej części strony.

Jak kupić polisę OC i AC w You Can Drive?

Po podjęciu decyzji o wyborze oferty ubezpieczenia i zakupie polisy należy uzupełnić formularz o dane osobowe oraz opłacić ją we wskazanym terminie. You Can Drive przypomina, że dane dotyczące historii ubezpieczenia weryfikowane są w UFG i w razie rozbieżności ze stanem faktycznym cena składki zostanie ponownie przeliczona.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.