biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC Benefia

Benefia należy do Vienna Insurance Group, jednego z najbardziej znanych w tej części Europy ubezpieczycieli. Benefia sprzedaje ubezpieczenia (przede wszystkim) komunikacyjne: polisy OC, ubezpieczenia Autocasco, NNW i Assistance. Benefię wyróżnia nietypowy kanał sprzedaży – oprócz internetu i telefonu, ubezpieczenia Benefii można kupić np. na stacjach benzynowych, w warsztatach, kioskach itd.

Łatwy dostęp do polis Benefii sprawia, że kierowcy często korzystają z kalkulatora OC w Benefii. Chcą wcześniej znać wysokość składki, żeby np. nie ulec emocjom i nie kupić polisy pod wpływem impulsu. Niestety, takie zakupy nie zawsze wychodzą korzystnie, ponieważ zdarza się, że w innym towarzystwie dokładnie taka sama polisa jest tańsza. Dlatego zawsze rekomendujemy korzystanie z porównywarki i wybieranie najtańszych polis OC.

Kalkulator OC Benefia jest łatwy w obsłudze i czytelny. Na początku formularza jest informacja, że potrzebne będą dane z dowodu rejestracyjnego pojazdu i osobistego właściciela. W kolejnym oknie trzeba zaznaczyć rodzaj kalkulacji (składki OC, AC, NNW czy Assistance) i zaakceptować kilka zgód.

kalkulator OC Benefia

Pakiet ubezpieczeń OC/AC w Benefii

W Benefii nie da się przeprowadzić kalkulacji składki dla pakietu polis. Wysokość składki dla każdego rodzaju ubezpieczenia trzeba kalkulować oddzielnie. Formularz składa się z bardzo wielu pytań, ale o dużej części z nich, trzeba wybrać odpowiedź z rozwijanego menu.

Pierwsza strona formularza dotyczy pojazdu (marka, model, rodzaj paliwa). Na kolejnej stronie właściciel musi podać swoje imie i nazwisko, datę urodzenia, płeć, od ilu lat posiada prawo jazdy i jaką ma historię ubezpieczenia.

Kalkulacja ceny wyświetla się w prostym formacie. Widać jedynie wysokość składki, sumę i rodzaj ubezpieczenia. Nie ma możliwości dobrania do polisy dodatkowych opcji.

Jak działa kalkulator OC i AC w Benefii?

Na początku należy wybrać rodzaj ubezpieczenia, dla którego chcemy przeprowadzić kalkulację. W następnym kroku zostaniemy poproszeni o podanie: marki i modelu samochodu, sposobu użytkowania, liczby miejsc, pojemności i mocy silnika. W kolejnym oknie trzeba będzie podać dokładne dane wszystkich właścicieli (imię i nazwisko, adres zamieszkania, wiek, płeć itd.).

Kalkulator na podstawie wpisanych parametrów wyliczy składkę i wyświetli cenę polisy na ekranie. Będzie jeszcze informacja, że składkę można rozłożyć w kredycie na raty (raty dostępne są dla składek od 400 do 6 000 zł).

Jak kupić polisę OC i AC w Benefii?

Jeżeli jeszcze się wahasz, czy polisa OC w Benefii jest najtańsza, możesz poprosić (klikając stosowne okno) o przesłanie kalkulacji na e-maila. Jeżeli jednak jesteś zdecydowany zakupić OC, to wystarczy, że naciśniesz guzik „Kup obliczone OC”, a system przeniesie Cię do miejsca, w którym zalogujesz się do Benefia24 albo założysz konto. Niestety, nie ma możliwości kupna ubezpieczenia OC bez zakładania tego konta. Po opłaceniu polisy Benefia prześle ją na podanego przez Ciebie e-maila.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.