biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC HDI

Towarzystwo HDI Ubezpieczenia działa w Polsce od 2002 roku. Obecnie należy do TUiR Warta S.A. i jest częścią Grupy Tanlanx, która jest jednym z największych ubezpieczycieli w Europie i na świecie. HDI nie jest samodzielnym ubezpieczycielem, ale ma w swojej ofercie wiele ciekawych polis.

Obok ubezpieczeń na życie, podróżnych i mieszkaniowych wyróżniają się polisy komunikacyjne: AC, OC, Assistance, NNW i wiele opcji dodatkowych. Kierowcy, którzy szukają ubezpieczeń dla swojego samochodu, trafili (albo dopiero trafią) na kalkulator OC, który znajduje się na stronie internetowej firmy.

Za pomocą kalkulatora OC w HDI można poznać cenę składki i opisy pakietów. Ci kierowcy, którzy od razu zdecydują się na zakup polisy AC lub OC mogą dopasować ją do swoich potrzeb dobierając rozszerzenia i sfinalizować zakup nie odchodząc od komputera.

Pakiet ubezpieczeń OC/AC w HDI Ubezpieczenia

HDI współpracuje z Wartą, dlatego kalkulator OC/AC przedstawia jednocześnie proponowane pakiety polis OC/AC tych dwóch ubezpieczycieli.

Kalkulator OC HDI

HDI oferuje dwa pakiety ubezpieczeń OC: Standard i Turbo. Do wersji Standard HDI dodaje tylko Zieloną Kartę. Opcja Turbo to wersja bogatsza: towarzystwo poszerza ją o Assistance Standard. Także wyłącznie do tej wersji można dobrać poszerzenia, np. HDI Opony albo HDI Extra 2000, które jest gwarancją dodatkowych 2 000 zł w razie kradzieży samochodu.

Możliwość dodania dodatkowych opcji do ubezpieczenia OC pojawi się dopiero po kliknięciu guzika „Wybierz”. Otworzy się nowy ekran z cenami i szczegółowymi opisami każdej opcji.

Jak działa kalkulator OC i AC w HDI Ubezpieczenia?

Kalkulator jest rodzajem formularza, w którym trzeba odpowiedzieć na wiele pytań. Oprócz modelu, marki, roku produkcji samochodu, liczby szkód na koncie kierowcy, znajdują się pytania, które niektóre osoby mogą krępować. Np. trzeba zaznaczyć, czy ma się dzieci poniżej 13 roku życia, albo z jakiego źródła sfinansowało się zakup samochodu. Duża liczba pytań i wnikanie w prywatne sprawy z pewnością może zniechęcić kierowców do używania kalkulatora OC na stronie HDI.

Jeżeli jednak zdecydujesz się skorzystać z narzędzia, to po wypełnieniu formularza wyświetlą Ci się dostępne pakiety. Klikając guzik „Wybierz” otworzy się okno z dostępnymi rozszerzeniami. Możesz dobrać interesujący dodatek (np. HDI Szyby) albo pominąć dodatkowe polisy.

Jak kupić polisę OC i AC w HDI Ubezpieczenia?

Kierowcom, którzy zdecydują na zakup polisy OC w HDI przez internet, pozostaje już tylko uzupełnienie niezbędnych informacji do umowy i wybranie formy płatności – jednorazowo lub ratalne. Zanim to zrobisz, sprawdź swojego e-maila, gdzie powinna już czekać wiadomość z OWU. Zapoznaj się z nią i sprawdź, czy warunki są takie, jak oczekiwałeś. Teraz możesz przejść do płatności – HDI przyjmuje płatności online z praktycznie wszystkich polskich banków.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.