biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC mtu24

mtu24 jest częścią Grupy Ergo Hestia – znanego polskiego ubezpieczyciela z siedzibą w Sopocie. Marka mtu24 skupia się na kanale sprzedaży direct, tj. poprzez telefon i internet. Oferta mtu24 obejmuje ubezpieczenia samochodowe, polisy turystyczne, mieszkaniowe i na życie. Jednym z celów mtu24 jest spersonalizowany kontakt z klientami, dlatego w przypadku likwidacji szkody, przydziela poszkodowanemu dedykowanego opiekuna, który przeprowadza go przez cały proces i odpowiada na nurtujące pytani

Kierowcy, którzy zastanawiają się, ile kosztuje OC w mtu24, mogą obliczyć składkę w specjalnym kalkulatorze. Ubezpieczyciel zapewnia na swojej stronie, że wypełnienie formularza i obliczenie wysokości OC nie zajmie więcej niż 6 minut.

Samo narzędzie jest proste w obsłudze i intuicyjne. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji dotyczących samochodu i właściciela. Istnieje możliwość pobrania historii ubezpieczonego z UFG, ale można też te dane wpisać ręcznie (nie będzie wtedy konieczności podawania nr PESEL).

Pakiet ubezpieczeń OC/AC w mtu24

Po uzupełnieniu formularza otrzymamy kalkulację w 3 wersjach: samo ubezpieczenie OC,OC+AC Kradzież albo pakiet OC+AC Pełne.

kalkulator OC mtu24

Pakiety z polisami Autocasco dostępne są dla samochodów młodszych niż 15-letnie. AC Kradzież gwarantuje wypłatę odszkodowania, kiedy auto zostanie skradzione, a AC Pełne rozciąga ochronę na inne zdarzenia – kraksy, wypadki, zderzenia ze zwierzętami, działania wandali itd.

Do wybranego pakietu można dodać rozszerzenia, np. Assistance po wypadku za 15 zł (holowanie po wypadku do 100 km), NNW Kierowcy z sumą ubezpieczenia 10 000 zł za 18 zł, ubezpieczenie szyb na 5 000 zł za 120 zł.

Jak działa kalkulator OC i AC w mtu24?

Pierwsza strona kalkulatora służy do wpisania danych samochodu i ubezpieczonego. Trzeba podać m.in. model i markę samochodu, pojemność i typ silnika, rodzaj skrzyni biegów itd. Jeżeli chodzi o ubezpieczonego, to nie ma konieczności, aby na tym etapie podawać imię i nazwisko – wystarczy data urodzenia, rok uzyskania prawa jazdy i historia szkód. Te informacje są wystarczające, żeby kalkulator wyliczył składkę.

Po uzupełnieniu formularza i zaznaczeniu zgód, wyświetli się wysokość składki. Na tym etapie można jeszcze powrócić do poprzedniej strony i poprawić formularz albo wybrać polisę i ewentualnie dobrać do niej dodatkowe ubezpieczenia. Za polisę OC w mtu24 można zapłać jednorazowo, w 2,4 albo 12 ratach.

Jak kupić polisę OC i AC w mtu24?

Na kolejnej stronie należy uzupełnić dane do umowy ubezpieczenia OC. Trzeba podać imię i nazwisko, nr rejestracyjny i VIN samochodu. Tutaj znajduje się także do pobrania plik z OWU i innymi dokumentami. Później formularz przeniesie do strony płatności online, na której należy uregulować płatność za OC. To wszystko, polisa powinna w ciągu kilku minut pojawić się na podanym e-mailu.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.