warta logo
[Głosów:5    Średnia:5/5]

Towarzystwo ubezpieczeniowe Warta może poszczycić się jedną z najdłuższych historii działalności w Polsce. Sięga ona lat 20., kiedy to powstało Towarzystwo Reasekuracyjne WARTA S.A. w Poznaniu. Obecnie Warta jest drugim pod względem wielkości towarzystwem ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.

Towarzystwo Warta jako pierwszy zakład ubezpieczeń w Polsce umożliwiło swoim klientom zgłoszenie szkody za pomocą aplikacji Facebooka Messenger. Obecnie cały proces likwidacji szkody w Warcie można przeprowadzić mobilnie wraz z samodzielnym wyliczeniem wartości odszkodowania i wypłatą nawet tego samego dnia.

Tym bardziej zaskakujący jest fakt, że towarzystwo ubezpieczeniowe Warta NIE POSIADA KALKULATORA OC i AC. Aby poznać wysokość proponowanej składki, należy odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych ubezpieczyciela.

W Internecie nie znajdziesz Kalkulatora OC i AC Warta!!!

Pomimo braku możliwości zakupu polisy OC i AC Warta metodą online (przez Internet), towarzystwo poszerza grono swoich klientów i buduje z nimi długotrwałe relacje. Jest to rezultat świetnie przygotowanej i bogatej oferty ubezpieczeń. Na szczególne wyróżnienie zasługują kompleksowe ubezpieczenia autocasco (Standard lub Komfort) oraz jedyne ubezpieczenie AC dla pasjonatów aut klasycznych w Polsce: Warta Klasyki.

Dużą popularnością wśród właścicieli samochodów cieszy się również oferta Warta Moto Assistance, którą można dopasować do własnych potrzeb. Klient towarzystwa wybiera jeden z czterech rocznych wariantów: Standard, Złoty, Złoty+, Platynowy lub krótkoterminowe ubezpieczenie – Podróżnik15

Wyjście naprzeciw rozwiązaniom technologicznym i opracowanie KALKULATORA OC i AC byłoby doskonałym uzupełnieniem oferty towarzystwa Warta. Szczególnie dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na indywidualne spotkanie z agentem. Dlatego mamy nadzieję, że ubezpieczyciel w niedługim czasie wprowadzi możliwość zakupu polisy również drogą online.

Stefania Stuglik

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00