biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC Proama

Proama  jest częścią Grupy Generali – jednego z liderów wśród towarzystw ubezpieczeniowych, które swoje produkty sprzedaje w 60 krajach. Grupa jest laureatem wielu prestiżowych nagród, np. Lauru Pośredników Finansowych, Odpowiedzialnego Pracodawcy. Na sukces firmy wpływa niewątpliwie jakość i przystępne ceny oferowanych polis i wysokiej klasy obsługa klienta.

Oprócz ubezpieczeń podróżnych, osobowych i mieszkaniowych, Proama ma w asortymencie wiele ubezpieczeń komunikacyjnych. Każdy kierowca, który szukał polisy dla swojego samochodu, zapewne trafił na stronę firmową tego ubezpieczyciela i zwrócił uwagę na kalkulator OC  i AC .

Kalkulator jest prostym w obsłudze, lecz inteligentnym narzędziem, które wyliczy wysokość składki na ubezpieczenia komunikacyjne. Ma jedną zasadniczą wadę – uwzględnia wyłącznie ofertę Proama, więc za jego pomocą nie porównamy cen u innych towarzystw. Specjalnie dla naszych czytelników przetestowaliśmy, jak działa kalkulator OC.

Pakiet ubezpieczeń AC/OC w Proama

W Proama możesz swobodnie dobierać warianty i pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Po wpisaniu podstawowych danych, do polisy OC lub AC proponowane są dodatkowe ubezpieczenia np. NNW lub Assistance.

Każde ubezpieczenie OC zawiera w pakiecie Zieloną Kartę i Assistance Wypadkowe. Natomiast każda polisa AC obejmuje te same produkty towarzyszące i dodatkowo OC.

W  ramach uzupełniających polis dostępne są dwa warianty Assistance i ubezpieczenie Autoszyby gwarantujące pokrycie kosztów naprawy i wymiany szyb w samochodzie. Tym samym, w Proama można ubezpieczyć samochód od naprawdę wszelkich możliwych szkód.

Jak działa kalkulator OC i AC w Proama?

Zainteresowała Cię oferta ubezpieczeń komunikacyjnych w Proama? Zobacz, co musisz zrobić, żeby poznać wysokość składki. Pierwszą stronę w kalkulatorze OC i AC zajmuje formularz, w którym należy wpisać dane dotyczące samochodu i właściciela:

  • marka, model i datę pierwszej rejestracji pojazdu,
  • dane osobowe i rok otrzymania prawa jazdy kierowcy.

Oprócz powyższych informacji, trzeba podać nr rejestracyjny pojazdu, nr PESEL, miejsce zamieszkania i numer telefonu – jednym słowem takie dane, którymi nie każdy chce się dzielić, jeżeli nie zdecyduje się na podpisanie umowy.

Na kolejnych stronach formularza jest wybór wariantów i rozszerzeń do polisy, wyświetla się też procentową wartość zniżki na OC. Proama nie wysyła kalkulacji na e-maila, wysokość składki widać od razu po uzupełnieniu formularza.

Jak kupić polisę OC i AC w Proama?

Jeżeli po skorzystaniu z kalkulatora OC zdecydujesz się kupić ubezpieczenie OC albo AC w Proama, czeka Cię już tylko wybór formy płatności i oczekiwanie na polisę. Zapłacić możesz przez internet lub np. na poczcie.

Proama wyśle Ci polisę OC na e-maila a na życzenie – tradycyjną pocztą. W ramach polisy otrzymasz wsparcie Osobistego Doradcy. Doradca jest ekspertem od ubezpieczeń, pomoże Ci dokonać ewentualnych zmian w umowie, jak również przypomni o zbliżającej się dacie upływu ważności polisy.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.