proama-logo
[Głosów:2    Średnia:5/5]

Towarzystwo ubezpieczeniowe Proama jest częścią grupy Generali. Jako jedno z nielicznych na polskim rynku przyznaje bezszkodowym kierowcom maksymalne zniżki 70%. Zapewnia również darmowe wsparcie klienta przez Osobistego Doradcę, który służy pomocą w trakcie trwania umowy ubezpieczenia.

Proama proponuje sprzedaż ubezpieczeń OC i AC wraz z bogatym wachlarzem produktów dodatkowych. Z ofertą tego towarzystwa można zapoznać się za pośrednictwem agenta lub strony internetowej. Naszą uwagę zwrócił fakt otrzymania przez Proama certyfikatu branżowego „Użyteczna Strona”. Sprawdzamy, jak działa i czym wyróżnia się Kalkulator OC i AC Proama.

Kalkulator OC i AC Proama, czyli ubezpieczenie w czterech krokach

Formularz internetowy Proama służący do obliczenia składki OC i AC jest prosty i czytelny. Propozycję ubezpieczenia można poznać już po uzupełnieniu pierwszej strony kalkulatora.

1. Obliczenie składki w kalkulatorze OC AC Proama

Aby ubezpieczyciel mógł przedstawić indywidualną ofertę, należy odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań dotyczących samochodu i jego wykorzystania oraz właściciela (historii ubezpieczenia i doświadczenia w prowadzeniu pojazdów).

kalkulator oc proama

2. Wybór ubezpieczenia OC AC w Proama

Prezentowana w Kalkulatorze OC i AC cena polisy nie jest ostateczna. Stanowi ona jedynie propozycję ubezpieczenia, polecaną przez ekspertów towarzystwa. Użytkownik kalkulatora ma więc możliwość dopasowania zakresu ochrony do swoich potrzeb.

W przypadku podstawowej ochrony OC, oferta ubezpieczenia jest poszerzona (bez dopłaty) o Assistance Wypadkowy z naprawą na miejscu i holowaniem oraz Zieloną Kartę.

Właściciel samochodu zainteresowany zakupem pakietu ubezpieczeń OC/AC Proama, wybiera ofertę Casco Warsztat Proama (naprawa na kosztorys lub w warsztacie współpracującym z Proama) lub Casco ASO (naprawa w autoryzowanym serwisie).

Do każdego z pakietów ubezpieczeń może dokupić:

  • Wsparcie Dziecka (innowacyjny produkt gwarantujący roczną rentę dla dzieci, które utraciły w wypadku jedno lub dwoje rodziców),
  • NNW komunikacyjne,
  • Ochronę prawną,
  • rozszerzoną wersję pomocy drogowej (Midi Assistance),
  • NNW domowe.

Po wyborze preferowanej formy ubezpieczenia, użytkownik Kalkulatora OCAC Proama dobiera dogodną metodę i sposób płatności.

3. Dane do polisy

Podczas zakupu ubezpieczenia za pośrednictwem strony internetowej Proama, zostaniemy poproszeni o podanie naszych danych personalnych i adresu zameldowania. Ponownie otrzymamy informację o wysokości składki oraz zakresie wybranej przez nas ochrony pojazdu.

4. Zakup polisy

Potwierdzenie zawarcia umowy OC lub OC i AC zostanie dostarczone na wskazany przez Klienta Proama adres email. Na jego życzenie ubezpieczyciel wyśle również oryginał polisy pocztą.

Bez względu na wybrany zakres ochrony pojazdu, przez cały okres ubezpieczenia towarzystwo Proama zapewnia swoim klientom pomoc Osobistego Doradcy. W cenie pakietu otrzymują oni również Assisstance Wypadkowy, a w nim nielimitowany dostęp do telefonicznego serwisu Proama z informacjami, m.in. o:

  • najbliższych warsztatach naprawczych,
  • natężeniu ruchu drogowego,
  • stacjach paliw i stacjach kontroli pojazdów.

Zainteresowała Cię oferta towarzystwa Proama? Sprawdź wysokość proponowanej składki oraz zniżki za bezszkodową jazdę i zakup polisy online za pomocą Kalkulatora OC AC.

Stefania Stuglik

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00