biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC w Link4

Towarzystwo Link4 jest pionierem sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych w modelu direct. Ubezpieczyciel oferuje sprzedaż OC i AC przez Internet i telefon od 2003 roku, a rozpoznawalność marki zawdzięcza przede wszystkim konkurencyjnym cenom polis.

Ubezpieczenie komunikacyjne w Link4 kupisz w zaledwie kilka minut. Internetowy Kalkulator OC AC jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Co najważniejsze – właściciele pojazdów, którzy skorzystają z kalkulatora OC AC Link4, uzyskają dodatkową 7% zniżkę za zakup online.

W cenie obowiązkowej polisy OC w Link4 otrzymasz Zieloną Kartę oraz Pakiet OC z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Do podstawowej ochrony pojazdu możesz dokupić dodatkowe ubezpieczenia, takie jak: Szyby 24, Kluczyki Plus, Auto Plus Assistance oraz ubezpieczenie NNW.

Tylko w towarzystwie Link4 masz możliwość odzyskania części kosztów poniesionych na ubezpieczenie Twojego pojazdu, w ramach promocji Kasa Wraca, z bezpłatną licencją na nawigację NaviExpert.

Pakiet ubezpieczeń OC i AC Link4 – sam kształtujesz cenę polisy!

W Link4 sam podejmujesz decyzję dotyczącą zakresu ubezpieczenia Twojego samochodu. Możesz wybrać jeden z trzech proponowanych wariantów ochrony: Pakiet Korzystny, Pakiet Optymalny i Pakiet Komfortowy.

kalkulator oc link4

W każdym przypadku, w cenie pakietu OCAC Link4 otrzymasz ubezpieczenie bagażu podręcznego do 1000 zł oraz pomoc ASS na miejscu zdarzenia, która obejmuje holowanie auta na terenie całej Polski i samochód zastępczy. Zakres podstawowego ubezpieczenia ASS poszerzysz za niewielką dopłatą.

Oprócz kompleksowej pomocy drogowej assistance, do pakietu OC AC Link4 dokupisz ubezpieczenie: NNW, Kluczyki+, Szyby 24+

W Link4 sam decydujesz:

  • czy samochód w ramach AC będzie naprawiany na kosztorys czy w warsztacie,
  • jaki udział własny zostanie wniesiony do umowy AC,
  • czy chcesz wykupić amortyzację części,
  • w jaki sposób zapłacisz za polisę (podział na raty, płatność kartą, przelewem itp.)

Jak działa kalkulator OC i AC Link4?

Zainteresowała Cię oferta ubezpieczenia w towarzystwie Link4? Sprawdź, ile wyniesie Twoja składka OC i/lub AC, uzupełniając formularz na stronie Kalkulator OC i AC Link 4.

Wypełnienie poszczególnych pól formularza i zapoznanie się z ofertą towarzystwa zajmie Ci zaledwie kilka minut. W pierwszej kolejności zostaniesz poproszony o uzupełnienie:

  • danych samochodu,
  • danych kierowcy,
  • historii Twojego ubezpieczenia.

Po uzupełnieniu ostatniego pola formularza, zostaniesz przekierowany na stronę z ofertami ubezpieczenia. Na tym etapie możesz samodzielnie wprowadzać interesujące Cię dodatkowe opcje ochrony (np. Auto Assistance, NNW, Szyby itp.). Zauważ, że każda wprowadzona zmiana spowoduje automatyczne przekalkulowanie składki i wygenerowanie nowej propozycji cenowej.

Na stronie „Twoja oferta” decydujesz również o ewentualnym podziale płatności na raty.

Jak kupić polisę OC i AC w Link4?

Wybrałeś preferowany przez Ciebie zakres ubezpieczenia? Jeżeli chcesz kupić polisę OC i/lub AC, przejdź do kolejnej strony, za pomocą guzika „Kup teraz”. Towarzystwo Link4 przestawi Ci na niej podsumowanie Twojej oferty oraz poprosi Cię o uzupełnienie danych pojazdu i głównego użytkownika. Zakup ubezpieczenia potwierdzasz za pomocą guzika „Kupuję”. Płatność za ubezpieczenie w Link4 możesz uregulować online lub wygenerować przekaz pocztowy. Niezbędne informacje dotyczące Twojej polisy zostaną dostarczone na podany przez Ciebie adres email.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.