[Głosów:4    Średnia:4.5/5]

Towarzystwo Link4 jest pionierem sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych w modelu direct. Ubezpieczyciel oferuje sprzedaż OC i AC przez Internet i telefon od 2003 roku, a rozpoznawalność marki zawdzięcza przede wszystkim konkurencyjnym cenom polis.

 

Ubezpieczenie komunikacyjne w Link4 kupisz w zaledwie kilka minut. Internetowy Kalkulator OC AC jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Co najważniejsze – właściciele pojazdów, którzy skorzystają z kalkulatora OC AC Link4, uzyskają dodatkową 7% zniżkę za zakup online.

W cenie obowiązkowej polisy OC w Link4 otrzymasz Zieloną Kartę oraz Pakiet OC z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Do podstawowej ochrony pojazdu możesz dokupić dodatkowe ubezpieczenia, takie jak: Szyby 24, Kluczyki Plus, Auto Plus Assistance oraz ubezpieczenie NNW.

Tylko w towarzystwie Link4 masz możliwość odzyskania części kosztów poniesionych na ubezpieczenie Twojego pojazdu, w ramach promocji Kasa Wraca, z bezpłatną licencją na nawigację NaviExpert.

Pakiet ubezpieczeń OC i AC Link4 – sam kształtujesz cenę polisy!

W Link4 sam podejmujesz decyzję dotyczącą zakresu ubezpieczenia Twojego samochodu. Możesz wybrać jeden z trzech proponowanych wariantów ochrony: Pakiet Korzystny, Pakiet Optymalny i Pakiet Komfortowy.

kalkulator oc link4

 W każdym przypadku, w cenie pakietu OCAC Link4 otrzymasz ubezpieczenie bagażu podręcznego do 1000 zł oraz pomoc ASS na miejscu zdarzenia, która obejmuje holowanie auta na terenie całej Polski i samochód zastępczy. Zakres podstawowego ubezpieczenia ASS poszerzysz za niewielką dopłatą.

Oprócz kompleksowej pomocy drogowej assistance, do pakietu OC AC Link4 dokupisz ubezpieczenie: NNW, Kluczyki+, Szyby 24+

 W Link4 sam decydujesz:

  • czy samochód w ramach AC będzie naprawiany na kosztorys czy w warsztacie,
  • jaki udział własny zostanie wniesiony do umowy AC,
  • czy chcesz wykupić amortyzację części,
  • w jaki sposób zapłacisz za polisę (podział na raty, płatność kartą, przelewem itp.)

 Jak działa kalkulator OC i AC Link4?

Zainteresowała Cię oferta ubezpieczenia w towarzystwie Link4? Sprawdź, ile wyniesie Twoja składka OC i/lub AC, uzupełniając formularz na stronie Kalkulator OC i AC Link 4.

Wypełnienie poszczególnych pól formularza i zapoznanie się z ofertą towarzystwa zajmie Ci zaledwie kilka minut. W pierwszej kolejności zostaniesz poproszony o uzupełnienie:

  • danych samochodu,
  • danych kierowcy,
  • historii Twojego ubezpieczenia.

Po uzupełnieniu ostatniego pola formularza, zostaniesz przekierowany na stronę z ofertami ubezpieczenia. Na tym etapie możesz samodzielnie wprowadzać interesujące Cię dodatkowe opcje ochrony (np. Auto Assistance, NNW, Szyby itp.). Zauważ, że każda wprowadzona zmiana spowoduje automatyczne przekalkulowanie składki i wygenerowanie nowej propozycji cenowej.

Na stronie „Twoja oferta” decydujesz również o ewentualnym podziale płatności na raty.

Jak kupić polisę OC i AC w Link4?

Wybrałeś preferowany przez Ciebie zakres ubezpieczenia? Jeżeli chcesz kupić polisę OC i/lub AC, przejdź do kolejnej strony, za pomocą guzika „Kup teraz”. Towarzystwo Link4 przestawi Ci na niej podsumowanie Twojej oferty oraz poprosi Cię o uzupełnienie danych pojazdu i głównego użytkownika. Zakup ubezpieczenia potwierdzasz za pomocą guzika „Kupuję”. Płatność za ubezpieczenie w Link4 możesz uregulować online lub wygenerować przekaz pocztowy. Niezbędne informacje dotyczące Twojej polisy zostaną dostarczone na podany przez Ciebie adres email.

Stefania Stuglik

Oblicz składki przez internet lub zadzwoń do mnie!

(22) 270 00 00