biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC Generali

Generali Polska należy do Grupy Generali, jednej z najstarszych i największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie. Marka rozpoznawana jest ze względu na bogate portfolio różnego rodzaju polis, skierowanych do osób prywatnych, drobnych przedsiębiorców oraz bardzo dużych firm.

Kierowcy, którzy kiedykolwiek byli zainteresowani zakupem polisy OC w Generali, zapewne natrafili na firmowy kalkulator online. Kalkulator umożliwia szybkie wyliczenie wysokości składki na ubezpieczenia OC, AC i inne polisy komunikacyjne.

Takie narzędzie online to wygoda dla kierowcy, ale ma ono pewną wadę. Wylicza cenę składki tylko w Generali, nie ma możliwości porównania jej z innymi ubezpieczycielami. To ważna sprawa, zwłaszcza w kwestii polis OC, ponieważ najkorzystniejsze ubezpieczenie to te najtańsze i dobrze byłoby poznać ceny OC w kilku towarzystwach jednocześnie.

Pakiet ubezpieczeń OC/AC w Generali

Po uzupełnieniu pierwszej strony formularza wyświetla się kalkulacja składki OC w Generali. W górnej części ekranu (której nie widać na obrazku) przedstawione są zniżki dla kierowcy. W naszej symulacji kalkulacji „otrzymaliśmy” 20% zniżki za przebieg ubezpieczenia w OC i 30% dla doświadczonych kierowców.

kalkulator OC Generali

Za dopłatą ubezpieczenie można poszerzyć o Assistance Komfort (129 zł), Assistance Komfort Plus (154 zł) i NNW Kierowcy z sumą ubezpieczenia 100 000 zł (za 90 zł).

W pakiecie wraz z OC znajduje się Zielona Karta, Assistance Standard (zapewniające holowanie bez limitu km), NNW komunikacyjne i OC w życiu prywatnym. Sumę ubezpieczenia w przypadku tych dwóch ostatnich polis można zmienić w okienkach po prawej stronie.

Jak działa kalkulator OC i AC w Generali?

Kalkulator OC i AC w Generali składa się z kilku części. W pierwszej należy podać szczegółowe dane pojazdu (niektóre z nich trzeba będzie wybrać spośród podpowiedzi) i dane właściciela samochodu. Podanie nr PESEL jest konieczne, ponieważ Generali weryfikuje ubezpieczającego w UFG. Wymagane jest też wskazanie sposobu użytkowania samochodu i strony, po której znajduje się kierownica.

Po uzupełnieniu formularza i zaznaczaniu zgód, po kilku sekundach wyświetli się kalkulacja składki. Będzie widać cenę, naliczone zniżki i składowe pakietu. Na dole ekranu zobaczymy dostępne rozszerzenia (np. Assistance Komfort, ubezpieczenia szyb) oraz wybór metody płatności: jednorazowej albo w 2 ratach.

Jak kupić polisę OC i AC w Generali?

Ubezpieczenie OC w Generali można kupić, nie wychodząc z kalkulatora OC. Trzeba wybrać sposób płatności (domyślnie zaznaczona jest jednorazowa płatność) i kliknąć „Dalej”. Pojawi się formularz, zawierający wcześniej wprowadzone dane osobowe. Należy je sprawdzić i uzupełnić o szczegółowe informacje na temat adresu i nr VIN samochodu. Zobaczymy stronę z podsumowaniem warunków polisy OC, a następnie zostaniemy przekierowani do płatności.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.