biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Kalkulator OC Allianz

Historia towarzystwa Allianz sięga 1890 r., kiedy to firma postała w Niemczech. W Polsce pojawiła się około 100 lat później i zyskała od razu duże grono klientów. Allianz obecnie działa w ponad 70 krajach na świecie i obsługuje około 80 mln osób. W przeważającej mierze firma zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń (polis komunikacyjnych, na życie, turystycznych itd.), ale ma w swoim portfolio także produkty inwestycyjne i bankowe.

To, co szczególnie interesuje polskich kierowców to cena składki OC. Powszechnie wiadomo, że zakres polisy OC jest taki sam w każdym towarzystwie, więc kierowcy chętnie sprawdzają cenę składki w kalkulatorze OC i wybierają najtańszą.

Zaletą kalkulatora OC i AC w Allianz jest to, że można szybko poznać wysokość składki. Sam formularz jest prosty i przejrzysty. Jednakże kalkulator działa tylko na produkty Allianz, wiec nie porównamy w nim cen składek w innych towarzystwach.

Pakiet ubezpieczeń OC/AC w Allianz

W kalkulatorze OC i AC Allianz można samemu wybrać pakiet ubezpieczeń. Do wyboru sąwarianty: podstawowy, optymalny i maksymalny.

Kalkulator OC Allianz

W każdym z pakietów znajduje się ubezpieczenie Assistance i NNW. W opcjach optymalnej i maksymalnej dodatkowo jest ubezpieczenie szyb.

Klikając guzik „Wybieram” przechodzi się do kolejnego okna, w którym można dopasować ubezpieczenie do potrzeb i zmienić np. wartość sumy ubezpieczenia NNW. W tym kroku (na górze ekranu) wyświetli się także szacunkowa wartość pojazdu, którą kalkulator wyliczył na podstawie wprowadzonych parametrów.

Jak działa kalkulator OC i AC w Allianz?

Kalkulator OC i AC w Allianz składa się z prostego formularza. Na pierwszej stronie podaje się dane samochodu i ubezpieczającego. Dużym plusem jest fakt, że najczęściej występujące parametry (np. kierownica samochodu po lewej stronie) wprowadzone są domyślnie. Przyspiesza to znacznie pracę.

Kierowcom, którzy nie lubią niepotrzebnie podawać swoich danych kontaktowych, spodoba się fakt, że na potrzeby kalkulacji nie ma obowiązku wpisywać ani e-maila, ani telefonu. Po wypełnieniu formularza pojawią się dostępne pakiety wraz z cenami.

Jak kupić polisę OC i AC w Allianz?

Jeżeli zdecydujesz się na któryś z pakietów, możesz zmodyfikować go w kolejnym kroku. Tam też wybierzesz metodę płatności (przelew tradycyjny lub online), liczbę rat (jednorazowo lub 2 raty). Po kliknięciu guzika „Dalej”, formularz pokieruje do ostatniej strony, w której należy uzupełnić dane do umowy i zaznaczyć zgody. Później zostaje już tylko zapłacenie za polisę OC i oczekiwanie na maila z OWU i OC.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
scrolldown
760 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

77%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200+

Doradców w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.