Rankomat.pl – Porównywarka ubezpieczeń nr 1 w Polsce

Korzystanie z porównywarki rankomat.pl to sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. W narzędziu wyszukasz najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń auta, mieszkania i domu, podróży oraz polis na życie, produktów finansowych i telekomunikacyjnych. Wybrane przez siebie produkty kupisz bez wychodzenia z domu, w 100% przez internet.

Rankomat.pl – znajdź najlepszą ofertę

Rankomat.pl już od ponad dekady pomaga znaleźć, porównać i zakupić oferty:

  • Ubezpieczeń samochodowych
  • Ubezpieczeń mieszkań i domów
  • Polis na życie
  • Ubezpieczeń turystycznych
  • Kredytów i lokat
  • Telefonii komórkowej

Za pomocą tej wyszukiwarki dotrzesz także do najlepszych ubezpieczeń NNW dla swojego dziecka i polis zdrowotnych. Oferty zobaczysz w ciągu kilku sekund po wypełnieniu formularza. Możesz je także otrzymać e-mailem.

Systemy informatyczne rankomat.pl połączone są z systemami współpracujących firm. Dlatego możesz być pewien, że prezentowane oferty są dostępne w tej chwili. Porównywarka rankomat.pl to oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba samemu zestawiać ze sobą wszystkich danych ofertowych.

Jak kupić w Rankomat ubezpieczenie samochodu?

Poprzez rankomat.pl możesz znaleźć i kupić ubezpieczenie samochodu. Porównywarka współpracuje z 12 firmami, które wśród swoich produktów mają polisy m.in. OC i AC, Assistance i NNW. Do podstawowych pakietów możesz dobrać rozszerzenia – np. Zieloną Kartę albo ubezpieczenie bagażu.

Wyszukiwanie najlepszej oferty powinieneś rozpocząć od wypełniania formularza, w którym wskażesz dane swojego pojazdu. W kalkulatorze należy wpisać np. markę i model auta, pojemność silnika, przebieg itd. Po kilku sekundach otrzymasz listę propozycji z wariantami ubezpieczeń. Możesz je filtrować i sortować, np. po cenie, jeżeli uznasz, że taka forma prezentacji będzie dla Ciebie bardziej przejrzysta. Finalizacji transakcji dokonasz online, a umowę otrzymasz na maila.

Korzystanie z wyszukiwarki rankomat.pl pozwala zaoszczędzić na składce nawet 50%.

Jak kupić w Rankomat ubezpieczenie domu lub mieszkania?

Z rankomat.pl ubezpieczysz nie tylko swój dom i mieszkanie, ale np. budynki gospodarcze, altanki działkowe itd. Podstawowy pakiet obejmuje nawet ochronę nagrobka – możesz wskazać nagrobek bliskiej Ci osoby, a w razie zniszczeń spowodowanych działalnością wandali albo klęskami żywiołowymi, ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie.

Formularz składa się z kilku części, w których wskazujesz jaki typ nieruchomości chcesz ubezpieczyć, lokalizację budynku, historię ubezpieczenia itd. Następnie określasz zakres ochrony i wartość polisy. Zwróć uwagę, że możesz wpisać inną wartość w odniesieniu do ochrony murów i elementów stałych, a inną do ochrony wyposażenia. Wyszukiwanie ubezpieczeń nieruchomości na rankomat.pl jest korzystne, o czym przekonało się już 763 tys. ludzi, którzy kupili polisę poprzez porównywarkę.

Jak kupić w Rankomat ubezpieczenie na życie?

Potrzebujesz tylko 3 minuty, aby poznać oferty polis na życie kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Tyle czasu zajmuje bowiem wypełnienie formularza online. W formularzu podajesz dane o sobie, kwotę ubezpieczenia i jego zakres. Podstawowy wariant polisy na życie obejmuje ochronę na wypadek śmierci, jednakże niedrogo można go poszerzyć. Dodatkowo warto dobrać ubezpieczenie w razie choroby, inwalidztwa czy utraty dochodu.

Porównywarka rankomat.pl połączy się z systemami towarzystw ubezpieczeniowych i wyświetli dostępne opcje ochrony. Kolejny krok to rozmowa z doradcą, który szczegółowo opowie Ci o wybranym wariancie i dopasuje go do Twoich potrzeb. Co istotne, rankomat.pl nie naciska i nie popędza, dostaniesz czas na przeanalizowanie i wybór polisy na życie, która będzie w 100% skrojona pod Ciebie.

Jak kupić w Rankomat polisę turystyczną?

Ubezpieczenie turystyczne chroni przed nieszczęśliwymi wypadkami, które mogą nas spotkać na wakacjach czy wyjeździe służbowym. W porównywarce należy wskazać kierunek i cel, dla którego podróżujemy. To szczególnie ważne w przypadku osób, które urlop spędzają aktywnie. Standardowe ubezpieczenie podróżne nie obejmuje np. wypadków na nartach, dlatego konieczne jest dokupienie odpowiedniego rozszerzenia.

Po wypełnieniu formularza zobaczysz oferty kilkunastu ubezpieczycieli. Ranking pokaże zarówno cenę, jak i zakres danego ubezpieczenia. Ubezpieczenie turystyczne to nieduży wydatek (od 3,11 zł za dzień), a pozwala spędzić urlop bez niepokoju o konsekwencje finansowe w razie niespodziewanych sytuacji losowych.

Jak wybrać kredyt przez internet na rankomat.pl?

Z Rankomat Finanse znajdziesz najtańszy kredyt, bezpłatne konto bankowe i wysoko oprocentowaną lokatę. Kalkulator kredytowy pozwala w kilka chwil porównać oferty dopasowane do potrzeb i możliwości kredytobiorcy. W formularzu należy podać dane niezbędne do oceny zdolności kredytowej. Należy pamiętać, że wszystkie przekazane informacje są bezpiecznie przechowywane.

Co istotne, porównanie ofert na rankomat.finanse.pl w żaden sposób nie wpływa na zdolność kredytową wnioskodawcy. Warto porównywać oferty poprzez wyszukiwarkę, ponieważ ostateczne koszty kredytu o tej samej wartości mogą różnić się nawet o 20%, w zależności od banku.

Po wypełnieniu formularza dostaniesz propozycje kredytów od 17 banków. Znajdziesz w nich informacje o wysokości miesięcznej raty i całkowitej kwocie do spłaty. Wniosek kredytowy i inne formalności załatwisz online. Większość użytkowników rankomat.finanse.pl kredyt dostaje na konto jeszcze tego samego dnia, w którym wypełnili wniosek.

Jak wybrać ofertę z telefonem komórkowym przez internet na rankomat.pl?

Za pomocą strony rankomat.pl znajdziesz i porównasz oferty telefonii komórkowej aż 23 operatorów. W porównywarce szybko wyszukasz najlepszą ofertą telefonu komórkowego z abonamentem lub bez. W narzędziu wskazujesz interesujące Cię parametry, np. liczbę minut wliczonych w abonament, ilość GB do użytkowania internetu itd. Unikalną funkcją jest szybkie porównanie ofert z interesującym Cię telefonem – wystarczy wybrać pożądany model, a otrzymasz wszystkie dostępne z nim oferty.

Rankomat.pl porównuje zarówno oferty telekomunikacyjne skierowane do osób prywatnych, jak i dla firm. Wyniki wyszukiwania możesz filtrować pod kątem czasu trwania umowy, wysokości opłat abonamentowych, darmowych dodatków (np. konto Netflix). Formalności załatwiasz z operatorem, rankomat.pl analizuje oferty i dba, żeby były zawsze aktualne.

Rankomat.pl – co mówią o firmie liczby?

Rankomat.pl jest niekwestionowanym liderem na rynku porównywarek online. Analizuje on oferty kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych oferujących polisy OC, na życie, ubezpieczenia domu i mieszkania, czy NNW szkolne. W porównywarce znajdziesz ubezpieczenie mieszkania już od 89 zł rocznie i wykupisz polisę podróżną za 3,11 zł za dzień. Z rankomat.pl chętnie korzystają kierowcy – aż 70% z nich znajduje tam tańsze OC.

Jednak rankomat.pl to nie tylko ubezpieczenia. Narzędzie porównuje oferty kredytów, pożyczek i produktów telefonii komórkowej. Współpracuje z 19 bankami i 23 operatorami telekomunikacyjnymi. Te działania są prowadzone, aby użytkownicy porównywarki mogli kupować wybrane usługi w najkorzystniejszych cenach.

Stefania Stuglik
[Głosów: 3 Średnia: 5]