biuro@najtaniejuagenta.pl (22) 270 00 00

Interrisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA

[Głosów: 47 Średnia: 3.8]

InterRisk jest częścią Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej. InterRisk działa w Polsce od 1993 r. z wszechstronną ofertą, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. InterRisk jest laureatem nagrody Brązowego Godła Najwyższej Jakości QI za produkt Biznes Pro, które potwierdza, że spółka stosuje najwyższe standardy zarządzania oraz gwarantuje klientom otrzymanie produktu najwyższej klasy.

Wypowiedzenie OC w InterRisk

Wniosek o wypowiedzenie OC w InterRisk trzeba złożyć na piśmie. We wniosku należy wpisać, m.in.: markę i model pojazdu, numer rejestracyjny, numer polisy OC i dane ubezpieczonego. Pismo musi własnoręcznie podpisać właściciel samochodu. Pismo z wypowiedzeniem OC trzeba wysłać do siedziby InterRisk albo (w formie zdjęcia lub skanu) przekazać e-mailem. Jeżeli Twoja polisa odnowiła się automatycznie, a Ty w międzyczasie kupiłeś OC w innym towarzystwie, to InterRisk po otrzymaniu wniosku z wypowiedzeniem, rozwiąże umowę i przeliczy składkę OC.

Kalkulator OC w InterRirsk

Na stronie internetowej InterRisk nie ma kalkulatora OC, ale składkę można wyliczyć i porównać do cen innych firm w kalkulatorze OC/AC.

Zielona Karta wydawana jest za darmo, na wniosek ubezpieczonego. Drugi bonus, który InterRisk bezpłatnie dokłada do swojego OC to assistance w wariancie Start, który gwarantuje otrzymanie pomocy w razie wypadku pojazdu na terenie Polski, takiej jak:

 • naprawa samochodu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie do najbliższego warsztatu,
 • pomoc informacyjna.

Do polisy OC można za opłatą dobrać dodatkowe ubezpieczenia: Autocasco, NNW, AutoSzyby czy Med Casco. Pakiet ubezpieczeń w InterRisk (zwany Pakietem Auto albo Pakietem Auto+) zawiera 12 elementów, którymi można dowolnie manewrować, dopasowując pakiet do swoich potrzeb.

Polisę Autocasco w InterRisk można wykupić w dwóch wariantach:

 • Autoryzowanym – tj. naprawa częściami oryginalnymi w ASO,
 • Partnerskim – tj. naprawa częściami oryginalnymi lub porównywalnymi.

Dodatkowe korzyści przy wybraniu wariantu Partnerskiego to:

 • rozliczenie bezgotówkowe,
 • auto zastępcze na cały okres trwania naprawy pojazdu,
 • usługa „door to door”, czyli odbiór i dostawa pojazdu klienta po naprawie,
 • 2 lata gwarancji na naprawę.

Oba warianty polisy OC zawierają w cenie ubezpieczenie bagażu (do 300 zł).

NNW w InterRisk gwarantuje wypłatę świadczenia za:

 • leczenie i rehabilitację,
 • zakup przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych,
 • czas pobytu w szpitalu,
 • przekwalifikowanie zawodowe osób niepełnosprawnych,
 • śmierć ubezpieczonego – uposażeni dostają 100% wypłaty z polisy.

Warto dodać, że ubezpieczeni nie są wskazywani z imienia i nazwiska – NNW chroni wszystkie osoby, które doznały uszczerbku na zdrowiu w ubezpieczonym pojeździe. W InterRisk można samemu wybrać sumę ubezpieczenia. Najniższa dostępna kwota to 10 000 a najwyższa – 100 000 zł.

Opcja Start zapewnia pomoc na terenie Polski w podstawowym zakresie: holowanie, naprawę na miejscu, pomoc informacyjną. Płatne Pakiety: Standard (dla aut do 13 lat) i Premium (do 10 lat) gwarantują znacznie bogatsze wsparcie. Kierowcy mogą liczyć dodatkowo na: dostarczenie drobnych części niezbędnych do naprawienia samochodu na miejscu, przewiezienie kierowcy i pasażerów do wybranego miejsca, zapewnienie noclegu, auto zastępcze, opiekę nad dziećmi (w razie poważnego urazu ubezpieczonego) oraz wiele innych profitów. Suma ubezpieczenia Assistance wynosi maksymalnie równowartość 10 000 euro.

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
5 lat temu

Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy InterRisk mam ubezpieczenie i szkoda, którą zgłosiłem była załatwiona w szybkim tempie. Jestem mile zaskoczony. pozdrawiam i polecam 🙂

Bartosz Makowski
5 lat temu

Jestem zadowolony z ich usług. Dostałem odszkodowanie przy wypadku. Firma zachowała się bardzo pozytywnie a nawet zaskoczyła mnie bo nie spodziewałem się pozytywnego załatwienia sprawy. Wypłata była bardzo szybko i tak jak mówiły OWU.

Radek
5 lat temu

Witam. Chciałbym pochwalić firmę InterRisk. Żadnych problemów, dobry kontakt, szybka wypłata świadczenia za pobyt w szpitalu. pozdrawiam

Ania
5 lat temu

Wypłata odszkodowania dla mnie trwała kilka dni od zgłoszenia szkody. Szybko i bez rzeczoznawcy. InterRisk to najlepsza firma w Polsce. Polecam i pozdrawiam

Milena
5 lat temu

Firma ta ma najbardziej profesjonalną obsługę. Obsługa robi wszystko, by odszkodowanie zostało wypłacone szybko i w odpowiedniej wysokości. Na wszystkie pytania odpowiadają fachowo. W razie szkody, bez żadnego problemu można się dodzwonić i zgłosić szkodę.

Olek
5 lat temu

Nigdy nie miałem problemów, a korzystam już kilka lat. Bardzo dobra cena polisy i po niewielkiej szkodzie z wysokości odszkodowania też byłem zadowolony. Naprawiłem i jeszcze zostało 🙂

Kiku93
4 lat temu

Wczoraj właśnie dowiedziałem się, że za pobyt w szpitalu i operacje dostane odszkodowanie na kwotę 20 zł. Śmieszne ! ha ha

Burye87
4 lat temu

Stanowczo nie polecam! Jeśli przydarzy się Wam mieć kontakt z tą firmą w sprawie odszkodowania za kolizję – nie wierzcie w wynajęcie auta zastępczego aż do dnia naprawy!. Rzeczoznawca zjawił się dopiero po 2 dni po kolizji. Lipa, nie polecam !

Doris
4 lat temu

Najgorsza firma. Ludzie ostrzegajcie się nawzajem.Moja sprawa znalazła finał w sadzie.Czekam na rozprawę.

Zani
4 lat temu

Ja polecam, mam świetne zdanie o nich. Pomogli mi i wypłacili odszkodowanie.

Michał
4 lat temu

zaproponowali mi najkorzystniejszą ofertę na rynki i jestem z niej zadowolony. Nie wiem jak wygląda zgłoszenie i przebieg szkody ale myślę, ze nie byłoby problemów.

cienki
4 lat temu

Próbowali wyłudzić ode mnie pieniądze na zakup dwóch pojazdów których nie nabyliśmy. Straszyli WINDYKACJĄ, wobec tego sprawę zgłosiliśmy do wyższych instancji. UWAGA na tą firmę. Odradzam

TADEUSZ
4 lat temu

INTERRISK NIE PRZYZNAJĄ ODSZKODOWAŃ !!!!!!! UWAGA NA TĄ FIRME !!!

scrolldown
530 000

Kierowców kupiło tanie OC/AC w naszej porównywarce.

70%

Użytkowników porównywarki znajduje tańsze OC/AC dzięki porównaniu cen.

200

Agentów w razie pytań, czeka na Ciebie pod telefonem.